1

Promo 1

Zabytkowa Huta Żelaza w Chlewiskach
Muzeum Techniki

2

Pałac Odrowążów

3

Zabytkowy Kościół z 1121r.

4

Zabytkowy zegar z 1902r.

Serdecznie witamy

W razie jakichkolwiek zapytań lub w celu
uzyskania pomocy, prosimy o kontakt.

 

Urząd Gminy w Chlewiskach
ul. Czachowskiego 49
26-510 Chlewiska


dane kontaktowe

AKTUALNOŚCIZ okazji Dnia Sołtysa,

wszystkim Sołtysom i Radom Sołeckim pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności, spełnienia planów i zamierzeń w życiu osobistym,

sukcesów w działalności sołeckiej, a także jak najlepszej współpracy z mieszkańcami i pracownikami naszej gminy.

Jednocześnie pragniemy podziękować Państwu za trud i wysiłek w sprawowaniu tak zaszczytnej funkcji oraz zaangażowanie na rzecz rozwoju i poprawy jakości życia całej społeczności lokalnej.

Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Gnat

Wójt Gminy Waldemar Sowiński


Człowiek Roku 2018 w powiecie szydłowieckim w kategorii Samorządność i społeczność lokalna

W piątek, 22 lutego 2019 r., w Hotelu Aviator w Radomiu odbyła się uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci z powiatu szydłowieckiego oraz całego regionu radomskiego, otrzymali piękne statuetki.
Pierwsze miejsce w kategorii Samorządność i społeczność lokalna zajął  – Waldemar Sowiński, wójt gminy Chlewiska, nominacja za pomaganie mieszkańcom i dbanie o rozwój gminy, inwestycje mające na celu podniesienie poziomu życia mieszkańców. Za przeprowadzenie kluczowych dla mieszkańców inwestycji - sieć kanalizacyjna i przyłącza, budowa i rozbudowa świetlic wiejskich, termomodernizacja budynków gminnych, przebudowa dróg gminnych, budowa chodników, wymiana lamp sodowych na ledowe w całej gminie.